EN

Centrum Par

Terapia Par

Psychoterapeuci

Informacje praktyczne

Kontakt

Centrum Par, Warszawa

Jesteśmy dwojgiem certyfikowanych psychoterapeutów. Posiadamy dyplomy Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu należącego do Polskiej Rady Psychoterapii oraz International Association of Process Oriented Psychology.

Centrum Par założyliśmy w 2012 roku. Oboje pracujemy po polsku i po angielsku.

Zapraszamy osoby w każdym wieku, każdej narodowości czy orientacji seksualnej.

Agnieszka Serafin

Psychoterapeutka terapii małżeńskiej Agnieszka Serafin Terapię par postrzegam przede wszystkim jako przestrzeń, w której ludzie mogą się spotkać i wspólnie zastanowić nad tym, co ich łączy i na czym im zależy. O powodzeniu terapii nie decyduje rodzaj problemów, tylko zaangażowanie obu stron w szczery dialog. Staram się stworzyć takie warunki, żeby obie osoby poczuły się komfortowo mówiąc o sobie i swoich trudnościach. Uważam, że związki zasługują na szczególną uwagę, bo mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. W nich możemy rozwinąć nasze najmocniejsze strony i pochylić się nad najbardziej bolesnymi problemami. Często jest to niełatwy proces, ale głęboki i wdzięczny.

Do zagadnień, nad którymi pracuję z parami należą m.in.: kwestie związane z bliskością i zaufaniem, poczucie samotności i niemożność komunikacji, wyzwania związane z rodzicielstwem, problemy seksualne, trudności w staraniu się o dziecko. Posiadam także duże doświadczenie w pracy z partnerami pochodzącymi z różnych kultur.

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką, psycholożką i socjolożką (absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UW).
Od 2007 roku pracuję prowadząc terapie indywidualne oraz dla par.

Odbyłam staże m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji w Zagórzu, w Centrum Praw Kobiet oraz w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej na Oddziałach Patologii Ciąży oraz Ginekologii.


agnieszkaserafin.pl

Mikołaj Czyż

Psychoterapeuta par Mikołaj Czyż Od 2007 prowadzę praktykę psychoterapeutyczną indywidualną i par. Posiadam bogate doświadczenie pracy ze związkami szukającymi pomocy i znaczenia swoich trudnych przeżyć - z ludźmi różnego pochodzenia i wywodzących się z różnych kultur.

Odbyłem staże m.in. w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz w instytucjach świadczących pomoc ludziom z diagnozami psychiatrycznymi.
Interesuję się twórczością i sztuką.

Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


mikolajczyz.pl

Centrum Par © 2012-2024 Facebook LinkedIn Twitter Instagram
Nie przetwarzamy danych osobowy, strona nie korzysta z plików cookies.